Ungdomscup, Klassresultatlista

2008-08-31


D10 2290 meter 2 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+E1plE1tidE1tid+
1Amanda CarlssonIK Trenne Ullared23:590:00123:590:00
2Felicia CarlssonIK Trenne Ullared24:510:52224:510:52

D12 3000 meter 3 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+E1plE1tidE1tid+
1Helena HagströmFalkenbergs OK42:310:00142:310:00
2Julia LadefogedFalkenbergs OK43:140:43243:140:43
3Linnea KjellssonFalkenbergs OK57:0614:35357:0614:35

D14 3970 meter 6 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+E1plE1tidE1tid+
1Matilda MartinssonFalkenbergs OK34:550:00134:550:00
2Jenny HolménHylte OK60:5626:01260:5626:01
3Elin KjellssonFalkenbergs OK65:5831:03365:5831:03
4Anna GerdleHalmstad OK84:4249:47484:4249:47
Ida KihlbergHalmstad OKEj startEj start
Emma KihlbergHalmstad OKEj startEj start

H10 2290 meter 2 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+E1plE1tidE1tid+
1Viktor CarlssonIK Trenne Ullared24:420:00124:420:00
2Sebastian PerssonHylte OK26:091:27226:091:27

H12 3000 meter 7 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+E1plE1tidE1tid+
1Anton AnderssonHalmstad OK23:460:00123:460:00
2Albin SchurmannHylte OK27:333:47227:333:47
3Simon WikströmHalmstad OK33:269:40333:269:40
4Leo WikströmHalmstad OK48:1624:30448:1624:30
5Christoffer PerssonHylte OK48:4524:59548:4524:59
6Loke AgmarkenHalmstad OK48:5325:07648:5325:07
7Zakarias HansonFalkenbergs OK53:5830:12753:5830:12

H14 3970 meter 4 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+E1plE1tidE1tid+
1Johan BadenfeltFalkenbergs OK32:420:00132:420:00
2Pontus BlockgrenFalkenbergs OK40:237:41240:237:41
3Jonathan JohanssonFalkenbergs OK56:0823:26356:0823:26
4Albert GustavssonFalkenbergs OK59:2626:44459:2626:44

INSK 1840 meter 6 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+E1plE1tidE1tid+
Elin KarlssonHalmstad OKGodkändGodkänd
Kalle KarlssonHalmstad OKGodkändGodkänd
Lovisa LagerHalmstad OKGodkändGodkänd
Melker OskarssonHalmstad OKGodkändGodkänd
Noel AgmarkenHalmstad OKGodkändGodkänd
Majken OskarssonHalmstad OKEj startEj start

U1 1980 meter 13 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+E1plE1tidE1tid+
1Ludvig HåkanssonHalmstad OK14:040:00114:040:00
2Elliot KjellinHalmstad OK16:522:48216:522:48
3Oscar KjellssonFalkenbergs OK16:592:55316:592:55
4Linus BlockgrenFalkenbergs OK17:253:21417:253:21
5Oskar NaijHalmstad OK18:384:34518:384:34
6Emil AlmanderHalmstad OK19:105:06619:105:06
7Filip GustavssonHalmstad OK19:275:23719:275:23
8Elin CarlssonIK Trenne Ullared21:177:13821:177:13
9Saga NaijHalmstad OK22:068:02922:068:02
10Elsa LindholmHalmstad OK22:478:431022:478:43
11Oscar CarlssonIK Trenne Ullared26:0612:021126:0612:02
12Filip StrandmarkHalmstad OK26:1512:111226:1512:11
13Elvira LindholmHalmstad OK26:1612:121326:1612:12

U2 2290 meter 4 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+E1plE1tidE1tid+
1Samuel HansonFalkenbergs OK19:430:00119:430:00
2Martina WessmanHalmstad OK23:423:59223:423:59
Alexander WessmanHalmstad OKEj startEj start
Alex DanielssonHalmstad OKEj startEj start

U3 3000 meter 3 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+E1plE1tidE1tid+
1Simon NaijHalmstad OK51:490:00151:490:00
Vendela HaagHalmstad OKEj godk.Ej godk.
Fredrik LundHylte OKEj startEj start

Ö2 2290 meter 3 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+E1plE1tidE1tid+
1Helen JohanssonFalkenbergs OK20:520:00120:520:00
2Ann-Louise KarlssonHalmstad OK27:577:05227:577:05
Christina MalmqvistFalkenbergs OKEj godk.Ej godk.

Ö5 3970 meter 12 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+E1plE1tidE1tid+
1Rasmus SchurmannHylte OK27:400:00127:400:00
2Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK29:221:42229:221:42
3Jan LagerHalmstad OK29:351:55329:351:55
4Bengt HolménHylte OK34:467:06434:467:06
5Henning GustavssonFalkenbergs OK35:518:11535:518:11
6Johanna HolménHylte OK38:5511:15638:5511:15
7Ingvor JohanssonFalkenbergs OK44:3016:50744:3016:50
8Amanda MartinssonFalkenbergs OK46:3718:57846:3718:57
9Tommy StrandmarkHalmstad OK50:5323:13950:5323:13
10Ingrid HolménHylte OK62:1934:391062:1934:39
11Maria GerdleHalmstad OK86:5059:101186:5059:10
12Catharina GerdleHalmstad OK87:1459:341287:1459:34


Skapad 2008-08-31 17:56:36 med OLA version 4.0.0